ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Чи закриють хмельницькі школи на карантин, вирішуватиме спеціальна комісія (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 7699
На сьогоднішній день невідвідуваність навчальних закладах міста складає в середньому 19 відсотків. Фото: автора
На сьогоднішній день невідвідуваність навчальних закладах міста складає в середньому 19 відсотків. Фото: автора

19 відсотків школярів не відвідують навчальні заклади.

На початку тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів Хмельницького складав 13 відсотків. Сьогодні, 29 січня, хворих побільшало і складає 19 відсотків від загальної кількості.

«Сьогодні, о 17:00 відбудеться засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, члени якої вирішуватимуть чи запроваджувати в місті карантинні заходи. Можливо буде закрито декілька шкіл, а можливо всі», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки хмельницької міської ради Світлана Губай.

Нагадаємо, минулого тижня на Хмельниччині на грип та ГРВІ захворіло 8 тисяч 461 осіб. Вперше у цьому сезоні був переступлений епідпоріг. Ми відійшли від норми на 3,2 відсотки.

До речі, минулого тижня карантин, через ріст захворюваності на грип та ГРВІ, оголосили у школах Кам'янця-Подільського. Зазначається, що він триватиме  по 3 лютого включно. У понеділок, 27 січня, стало відомо про припинення навчання у Нетішинській міській ОТГ.

ОНОВЛЕНО о 18:30:

Сьогодні, 29 січня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено запровадити у шістьох навчальних закладах Хмельницького обмежувальні заходи. Все через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів міста. 

Призупинено навчання у:

• Гімназії №1 імені Володимира Красицького;
• НВО №10;
• Спеціалізованій ЗОШ №8;
• ЗОШ №18 імені Володимира Чорновола;
• ЗОШ №25 імені Івана Огієнка;
• Спеціалізована школа №30.

Коли відновлять навчальний процес і чи доєднаються до карантину й інші школи читайте у нашому матеріалі: "У шістьох школах Хмельницького призупинено навчальний процес"

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую