ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА очолив киянин

Суспільство 6301
Раніше Олександр Худенко працював у Департаменті охорони здоров\'я виконавчого органу Київської міської ради
Раніше Олександр Худенко працював у Департаменті охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради. Фото: з фейсбуку Сергія Мороза

Якими статками володіє Олександр Худенко.

Наприкінці минулого тижня голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет оголосив переможця конкурсу на заняття посади директора обласного Департаменту охорони здоров’я. Ним став Олександр Худенко, який раніше працював завідувачем сектора внутрішнього аудиту аналогічного Департаменту Київської міської ради.

Як зазначив Дмитро Габінет у відео громадського активіста Сергія Мороза, конкурс на обрання директора Департаменту охорони  здоров’я проходив у два етапи: електроне тестування та співбесіда. До участі зареєструвалося четверо претендентів. Проте один з них не прийшов, а інший не набрав достатньої кількості балів. Тому співбесіду проходили співвласник товариства з обмеженою відповідальністю «Поділля Медфарм» Анатолій Побережний та столичний чиновник Олександр Худенко. Саме він зрештою став переможцем конкурсу.

Наразі на сайті Хмельницької облдержадміністрації немає розпорядження Дмитра Габінета про призначення Олександра Худенка на посаду директора Департаменту охорони здоров’я.

Огляд задекларованих статків і доходів

Останню електронну декларацію кандидата на посаду Олександр Худенко подав 21 січня цього року. У ній зображено його матеріальний стан за 2019-й.

Вся задекларована нерухомість розташована у селі Калинівка Київської області. Там йому належить 33 відсотки квартири площею 66,7 квадратних метрів. Решта майна офіційно належить його дружині Аллі Худенко. Так, вона має житловий будинок площею 60 квадратних метрів і земельну ділянку площею 2 тисячі 500 квадратних метрів.

З автотранспорту Олександр Худенко має у власності «Daewoo Lanos» 2003 року випуску.

Торік Олександру Івановичу в Департаменті охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нарахували понад 265 тисяч гривень зарплатні. Натомість його дружина у 2019 році отримала 628 тисяч 600 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, а також — 34 тисячі 856 гривень зарплатні у перинатальному центрі міста Києва.

Офіційно Олександр Худенко не володіє значними грошовими заощадженнями.

Довідково: Наразі Олександру Худенку 52 роки. Народився він у селі Ковалівка Київської області. Вищу освіту здобув в Українському державному медичному університеті імені академіка Олександра Олександровича Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

В різні роки він обіймав посади заступника генерального директора Науково-дослідного центру охорони здоров’я населення та навколишнього середовища України, а також директора державного підприємства «Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України». А нещодавно працював завідувачем сектора внутрішнього аудиту Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Читайте також: Заступницю голови Хмельницької ОДА звільнено: що задекларувала Світлана Павлишина

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую