ye-logo.v1.2

Гроші і терміни: у Дунаєвецькій міській раді розповіли деталі про умови оренди колеса огляду

Суспільство 2103
Колесо огляду в Дунаївцях вже почали демонтовувати
Колесо огляду в Дунаївцях вже почали демонтовувати. Фото: Зі сторінки Володимира Біскопчука у Фейсбуці

Сьогодні відбулося засідання сесії Дунаєвецької міської ради.

Про те, що колесо огляду, встановлене в парку відпочинку міста Дунаївці, демонтують та здаватимуть в оренду, сайт «Є» писав ще у жовтні минулого року. Спочатку ця інформація обурила місцевих мешканців, було чимало обговорень, але справа дійшла до того, що колесо все таки віддають в оренду. Працюватиме воно, за попередньою інформацією, в одному з курортних міст України.

Як повідомив начальник юридичного відділу Дунаєвецької міської ради Олег Григор’єв, рішення сесії про передачу в оренду колеса огляду є і вже навіть підписаний договір.

«Нещодавно ми вже офіційно, рішенням сесії, передали в оренду колесо огляду. Договір оренди у нас уже, станом на сьогодні, 6 лютого нотаріально посвідчений і орендарі вже оплатили частину коштів. Термін, на який ми віддали колесо – близько 20 років. Орендар застрахував цей об’єкт на користь балансоутримувача, тобто на одне із комунальних підприємств міської ради, на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень – це сума його оціночної вартості. На даний час колесо огляду демонтують та готують до перевезення», – каже Олег Васильович.

Раніше, підприємець пропонував, що зобов’язується протягом кожного року сплачувати за оренду колеса по 200 тисяч гривень. Але, за словами Олега Григор’єва, на рахунок Дунаєвецької міської ради вже надійшло майже 400 тисяч і в найкоротший термін буде сплачена вся сума – 600 тисяч гривень. За умовами договору, підприємець-орендар має цю суму сплатити протягом 10 днів та протягом місяця мають демонтувати і перевезти всі елементи колеса огляду.

За інформацією міської ради, на місці демонтованого колеса огляду, за отримані кошти, планують встановити сучасний дитячий майданчик із резиновим покриттям, новими гойдалками і різними елементами для відпочинку дітей та молоді. Над чим у міській раді вже активно працюють.

«Ми у найближчий час уже зможемо оприлюднити варіанти майданчиків, для того, щоб місцеві жителі могли ознайомитися і обрати той, який їм найбільше до вподоби», – розповів Олег Григор’єв.

Читайте також: Хмельницькі комунальники шукають підприємство, яке відремонтує «Колесо огляду» 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую