ye-logo.v1.2

Які місцеві дороги Хмельниччини ремонтуватимуть у 2020 році: перелік і фінансування

Суспільство 3929
За 2020 рік на Хмельниччині планують відремонтувати понад 137 кілометрів доріг загального користування місцевого значення
За 2020 рік на Хмельниччині планують відремонтувати понад 137 кілометрів доріг загального користування місцевого значення. Фото: rayon.in.ua

Формувався список по маршрутному принципу та враховуючи соціальну значущість об’єктів.

За 2020 рік на Хмельниччині планують відремонтувати понад 137 кілометрів доріг загального користування місцевого значення на 57 об'єктах. Відповідний перелік днями погодило Державне агентство автомобільних доріг України. Про це повідомляє сайт Хмельницької обласної державної адміністрації.

До переліку увійшли об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. А також вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах. Роботи здійснюватимуть коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На заплпновані роботи витратять понад 680 мільйонів гривень.

В повідомлені ОДА йдеться, що перелік формувався за пріоритетності виконання ремонту автомобільних доріг до опорних шкіл, лікарень по маршрутному принципу та враховуючи соціальну значущість об’єктів.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую