ye-logo.v1.2

Дружині загиблого «кіборга» вручили пам’ятний знак «Героям оборони ДАП»

Суспільство 1433
Дружині Руслана Коношенка вручили пам'ятний знак «Героям оборони ДАП»
Дружині Руслана Коношенка вручили пам'ятний знак «Героям оборони ДАП». Фото: kam-pod.gov.ua

Нагороду передали на знак вшанування Руслана Коношенка.

Сьогодні, 9 лютого, у Кам’янець-Подільському об’єднаному міському військовому комісаріаті дружина загиблого кіборга Руслана Коношенка Людмила Коношенко отримала пам’ятну нагороду у формі монети «Героям оборони ДАП». Про це повідомляють у пресслужбі міськради.

«Він мене не слухав. Хотів піти і пішов, добровольцем, - згадує Людмила. – Подробиць не розповідав. Три місяці нічого не знала. Волонтери казали спочатку, що він у полоні, потім – в лікарні. Вже пізніше ми дізналися, що він загинув. Через місяць йому мало б виповнитися 32».

Руслан Коношенко до останнього боронив летовище у Донецьку. Боєць зник безвісти 20 січня під час оборони аеропорту Донецьку. Дружина до останнього сподівалася, що він живий, та жодної звістки про чоловіка не було. «Кіборга» впізнали за експертизою ДНК. Старшого солдата в полоні наступного дня розстріляли терористи. На кулеметника Руслана полював сам Моторолла. Поховали бійця аж у середині квітня на Алеї Слави міського кладовища у Кам'янці-Подільському. У нього залишилися мати, дружина, двоє синів та донька.

Як додають у міськраді, таку ж відзнаку цього року в День пам’яті захисників Донецького аеропорту в Києві отримала й дружина полеглого кіборга Валерія Лізвінського Майя Лізвінська: «Для мене, як для дружини, дуже важливо, що їх пам’ятають. Знаю і відчуваю, що в цій монеті є частинка душі мого Валерія».
До відома: монета «Героям оборони ДАП» розроблена Міністерством оборони України на знак великої шани українським захисникам, їх мужності, самопожертви та героїзму.

Читайте також: «Кіборги» з Хмельниччини, які полягли у бою за Донецький аеропорт.

Посмертно військовослужбовець нагороджений відзнакою мера “За заслуги перед міською громадою”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую