ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

У Хмельницькому розширили соціальний готель для сімей, що опинилися у кризових ситуаціях

Суспільство 414
Днями завершили реконструкцію другої черги соціального готелю.
Днями завершили реконструкцію другої черги соціального готелю. . Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Жити у соціальному готелі сім'я може до 6 місяців.

У Хмельницькому завершили реконструкцію другої черги соціального готелю. Відтепер тут функціонує 11 кімнат на 32 ліжкомісця для сімей, що опинилися в кризових ситуаціях. Розташований соціальний готель на вулиці Житецького, 22.

Як зазначає міський голова Олександр Симчишин, створили соціальний готель ще у 2017 році. Тоді ж здійснили реконструкцію правого крила – 5-ти кімнат, кухні, санвузлів. Друге крило будівлі - 6 кімнат, також кухні і санвузлів, завершили ремонтувати днями. Придбали всі необхідні меблі та техніку.

Готель розрахований на сім’ї, які опинилися в кризових ситуаціях, наприклад, постраждали від пожежі, домашнього насилля, конфліктів у родині. Можуть проживати тут і переселенці. Тобто, ті, кому вже і зараз потрібно вирішити питання з житлом.

Жити у соціальному готелі сім'я зможе до 6 місяців. Мешканці сплачують лише за комунальні послуги - близько 350 гривень за місяць влітку і близько 550 гривень взимку. Рішення про дозвіл поселення приймає управління соціального захисту населення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую