ye-logo.v1.2

"Брама з непрозорим майбутнім": волонтери зняли мотиваційне відео про боротьбу з раком

Суспільство 2196
У відео знялося сорок людей
У відео знялося сорок людей. Фото: скрін з відеоролику

У відеоролику знялися чотири сотні людей із різних міст та країн.

«Привіт, мене звати Артем Харченко і я переборов рак. Сказати, що це було складно – це нічого не сказати. Найскладніше – це стояти перед брамою із непрозорим майбутнім, коли ти не знаєш, що з тобою буде. Проте, я ніколи не закривався у собі під час лікування», – із цих слів волонтера і співака Артема Харченка розпочинається відео, яке зняли учасники волонтерської ініціативи "Твори добро - даруй надію".

Відеоролик зняли до Всесвітнього дня онкохворої дитини (15 лютого - авт), але актуальність цієї теми не має ні конкретної дати, ні території на карті, пояснюють автори відео.

Ідея зародилася у представників волонтерської ініціативи із Полонного, а допомогли реалізувати такі ж волонтери із інших міст і навіть країн.

«Бажання саме у цей день підтримати онкохворих людей виникло у всіх учасників волонтерського руху, як це буде виглядати придумади активісти "Твори Добро - даруй надію". Кожен бажаючий сказав по слову, яке підтримає, або відновить віру у хворих, які проходять цей важкий шлях», – каже ініціаторка Олена Ляшук.

У відео знялися і батьки діток, які хворіють онкологією і самі дітки

Уся команда підтримала ідею і згуртувалася, щоб її реалізувати: написали слова, знайшли людей, зняли відео, змонтували… До речі, у відео знялися близько чотирьох десятків учасників не лише із Полонного, але й із Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинова, Шепетівки і навіть із Естонії та Росії.

«У цьому відео знялися і батьки діток, які хворіють онкологією і самі дітки. Є ті, хто вже після лікування і ті, що ще на лікуванні, писали безпосередньо в лікарні. А головна мета ролика - підняти віру у перемогу тим, хто стикнувся з такою бідою. Зарядити їх силою, яка буде рухати лише до перемоги, показати їм, що вони не самі, що є люди, які вже перемогли цю хворобу і ті, кому не байдуже до їхньої біди», – каже Олена Ляшук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую