ye-logo.v1.2

Хмельничанин просить про евакуацію з китайського міста Ухань - ЗМІ

Суспільство 3358
Хлопець не може покинути територію Китаю самостійно
Хлопець не може покинути територію Китаю самостійно. Фото: зі сторінки в instagram

Хлопець записав відеозвернення до президента.

В китайському місті Ухань, охопленому коронавірусом, перебуває наш земляк з Хмельницького. Він був одним з чотирьох українських громадян, яких не пустили на борт через підвищену температуру під час евакуації 20 лютого. Як йдеться в повідомленні сайту Сomments.ua, 28-річний Святослав Гарасюк - родом з Хмельницького. Він є учасником танцювального колективу.

В оприлюдненому відеозверненні Слава звернувся до президента Володимира Зеленського, міністра закордонних справ Вадима Пристайка та посольства України, щоб йому допомогли повернутися в Україну.

Він розповів, що на момент евакуації 20 лютого у нього була підвищена температура, тому його залишили в китайському Ухані. Зізнається, що після трьох аналізів китайського коронавірусу в нього не виявили. Святослав додає, що зараз почувається добре і температури немає. Якщо не брати до уваги моральний аспект і період карантину, який для нього триває вже понад півтора місяці.

До теми: Коронавірус: як до нього готуються в Хмельницькому та у які фейки радять не вірити.

«Я постійно на зв'язку з посольством України, але якоїсь конкретної інформації щодо нашої евакуації вони надати не можуть. Єдину інформацію, яку мені надали, це те, що я не зможу покинути територію Китаю самостійно, лише за допомогою посольства України», — каже Святослав.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую