ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вимагають не роздавати землю у селах, які мають приєднати до міста

Суспільство 3199 1
Депутати вимагають не видавати землю, поки не буде створено депутатський корпус нової ОТГ
Депутати вимагають не видавати землю, поки не буде створено депутатський корпус нової ОТГ. Фото: pixabay.com

За відповідне звернення проголосували на сесії міськради.

Сьогодні, 4 березня, на сесії Хмельницької міськради, яку сайт «Є» транслював у прямому ефірі, депутати підтримали звернення, яке стосується земельного питання. Зокрема, обранці вимагають у відповідних органів влади не роздавати землю на територіях, які, згідно з перспективним планом, мають входити до Хмельницької ОТГ.

«У цьому році завершується адміністративно-територіальна реформа. Згідно з перспективним планом, до міста Хмельницького має доєднатись 12 сільських рад, а це приблизно 15 сіл. Ми маємо враховувати це у подальшій діяльності депутатського корпусу майбутньої ОТГ, яка працюватиме вже після жовтневих виборів 2020 року», - зазначив депутат міськради Лев Бірюк.

За його словами, аби забезпечити мешканців майбутньої ОТГ рівними й справедливими умовами життя, депутати просять КабМін, управління Держгеокадастру у Хмельницький області, Хмельницьку облдержадміністрацію виконати переліг вимог. Серед них:

- надати Хмельницькій міськраді карти земельного кадастру сільських рад визначених під створення Хмельницької ОТГ;

- тимчасово, до обрання нового складу депутатського корпусу Хмельницької ОТГ, припинити виготовлення і видачу державних актів на володіння земельними ділянками у визначених відповідних сільських радах;

- Головному управлінню Держгеокадастру області тимчасово припинити подання і розгляд документів на отримання актів володіння земельними ділянками на землях сільських рад, визначених для створення Хмельницької ОТГ.

Звернення підтримало 30 депутатів із 31-го, які були присутні у залі.

Читайте також: Хмельницькі депутати просять звільнити міністерку освіти Новосад

Коментарі:

04.03.2020 19:37

Лев Бірюк як "Юлькин" депутат , і він цей Бірюк чудово "нарулив" ,що за 20 останніх років черга на виділення земельних ділянок для громадян не зрушилася зовсім( тільки викреслювали з черги тих хто помер) ,таке правління юльки, і правління його Бірюка ( а у юльки до сих пір купа депутатів у міській раді) Гнати в шию Вас треба ....

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую