ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Будівництво кількох казарм для хмельницьких військових законсервовано

Суспільство 7591
Загалом законсервували будівництво п'яти казарм
Загалом законсервували будівництво п'яти казарм. Фото: armyinform.com.ua

Договори з підрядниками розірвали через невиконання ними своїх зобов’язань.

У Хмельницькому зупинилося будівництво п’яти казарм для контрактників. Чотири з них розташовані на території ракетної бригади й одна — 8-го окремого полку спеціального призначення. Про це повідомило інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяINFORM» з посиланням на начальника відділу капітального будівництва та ремонту Західного територіального квартирно-експлуатаційне управління Володимира Клецуна.

За інформацією «АрміяINFORM», наразі усі ці п’ять казарм законсервовані. З підрядниками, які раніше проводили будівельні роботи, розірвано контракти. Причиною такого рішення стало невиконання ними свої зобов’язань.

«Наразі представники Міністерства оборони України працюють над притягненням недобросовісних підрядників до відповідальності. Через суд з них мають стягнути компенсацію за невиконання умов договорів, а також накласти штрафи», — прокоментував Володимир Клецун.

Також в «АрміяINFORM» зазначають, що з початку року у Хмельницькому гарнізоні вже здано в експлуатацію три казарми поліпшеного типу на 125 ліжкомісць кожна. На черзі введення в експлуатацію ще трьох.

Читайте також: Хмельницьким добровольцям вручили відзнаки та подарунки

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую