ye-logo.v1.2

Чи прийматимуть під час карантину заяви на зарахування у хмельницьких школах

Суспільство 1390
Зарахування дітей до закладів освіти здійснюється відповідно до території обслуговування
Зарахування дітей до закладів освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Терміни подачі документів не змінилися.

Цьогоріч у Хмельницькому школи приймають заяви на зарахування дитини з 1 березня до 29 травня. Як повідомила виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай, більшість батьків майбутніх першокласників вже написали заяви. А тим, хто не встиг подати документи, радять зачекати до завершення карантину.

«Ми рекомендуємо звертатися до школи після завершення карантинних заходів. З 4 квітня до 31 травня буде достатньо часу, щоб усі необхідні документи занести. Хто хоче терміново подати документи, може передати їх черговому біля входу до навчального закладу. Проте краще з’ясувати деталі у телефонному режимі у приймальній школи», - зазначила Світлана Василівна. -Подати документи онлайн для зарахування першокласників не вийде, оскільки має бути написана власноруч заява від батьків».

Нагадаємо, вже декілька років поспіль у Хмельницькому зарахування дітей до закладів освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Батьки можуть віддати дитину й до іншої школи, але в такому разі їхня дитина буде зарахована після формування основних списків дітей, які належать до школи територіально.

Для батьків майбутніх першокласників потрібно зібрати такі документи:

• Копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону;
• Заяву одного з батьків або інших законних представників дитини;
• Копію свідоцтва про народження дитини;
• Медичну довідку дитини за формою № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

Читайте також нові правила карантину: Уряд обмежив пасажирське перевезення.

Станом на 9:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 7 випадків COVID-19.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на вечір 17 березня у світі зафіксовано понад 185 тисяч випадків захворювання COVID-19. Серед них понад 7,3 тисячі мають летальний кінець, більше 80 тисяч людей вилікувалося від хвороби.

Читайте також законодавчі зміни через COVID-19: штрафи, позбавлення волі, відпустки і «канікули» для ФОПів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую