ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому може з'явитись новий мурал

Суспільство 2075
Стіну СКЦ "Плоскирів" планують розмалювати
Стіну СКЦ "Плоскирів" планують розмалювати. Фото: із фейсбуку СКЦ "Плоскирів"

Волонтери планують розмалювати стіну Спортивно-культурного центру «Плоскирів».

В обласному центрі шукають ідеї для створення нового муралу. З'явитись він має наприкінці літа на одній зі стін Спортивно-культурного центру «Плоскирів». Як розповідає заступник директора центру Роман Гурницький, ідею реалізовуватимуть волонтери.

«Організація Львівської освітньої фундації «Будуємо Україну разом» (БУР) реалізовуватиме в місті з 15 по 30 серпня декілька ініціатив. Одна з них створення моралу. Ми запропонували стіну СКЦ «Плоскирів», волонтери погодилися і зараз працюємо над тим, що саме там буде намальовано. Сама будівля центру одноманітна, а якщо це молодіжний, спортивний і культурний центр, то непогано було б його розмалювати», - зазначає Роман Гурницький.

За його словами, ідею малюнку чекають від хмельничан. Наразі уже є декілька ідей, але містяни мають вдосталь часу аби долучитись і висловити свою думку. Зробити це можна в коментарі/повідомлення сторінки у фейсбуці Спортивно-культурного центру «Плоскирів», або заповнити Google-форму (https://forms.gle/5z4YxqRyEiYsuLnV8). Зібрані пропозиції колегіально обговорять із представниками БУРу і визначаться із малюнком.

Загалом волонтери в Хмельницькому, окрім створення муралу, працюватимуть ще у двох напрямках. Один з них – облаштування у «Народному домі» на Гречанах молодіжного простору. Третій напрямок - допомога декільком потребуючим сім'ям, зокрема йдеться про ремонтні роботи у помешканнях. Табори БУРу перебуватимуть в місті упродовж двох тижнів, по 25 волонтерів щотижня. Також до ініціатив можуть долучатись місцеві жителі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую