ye-logo.v1.2

Офіційно: продуктові ринки в місті відновлюють роботу, але працюватимуть не щодня

Суспільство 12303
Ринки працюватимуть не щодня
Ринки працюватимуть не щодня. Фото: з архіву редакції

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Від завтра, 27 березня, відновлюється робота чотирьох продуктових ринків що у місті Хмельницький. За словами заступника міського голови Володимира Гончарука, працюватимуть ринки «Ранковий», Центральний овочевий ринок, оптовий ринок «Дубово» (який і не припиняв свою роботу) та ринок у мікрорайоні Ракове.

Працюватимуть лише ті ятки і магазини, які торгують продуктами харчування та усім необхідним для весняних робіт, тобто саджанці, насіння, пестициди, гербіциди і так далі.

Ринки працюватимуть не щодня (графік ще уточнюється) із додатковими санітарними вимогами: усі працівники мають бути у захисних масках та рукавичках. Більше того, ринки дезінфікуватимуть у той час, коли вони не працюватимуть. А у вбиральнях стоятимуть антибактеріальні засоби, якими зможуть користатися відвідувачі.

Нагадаємо, 19 березня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації прийняли рішення про призупинення роботи ринків, у тому числі продуктових, на період карантину.  

До теми: Можна більше 10: у тролейбусах змінили дозволену кількість пасажирів під час карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую