ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Можна більше 10: у тролейбусах змінили дозволену кількість пасажирів під час карантину

Суспільство 1687
Вже сьогодні, 26 березня, громадський транспорт перевозить пасажирів за новими правилами
Вже сьогодні, 26 березня, громадський транспорт перевозить пасажирів за новими правилами. Фото: з архіву

Відповідні зміни прийняв Кабмін.

Міський громадський транспорт, в якому на період карантину через поширення коронавірусу, нещодавно ввели обмеження на дозволену кількість пасажирів (не більше десяти), відтепер зможе перевозити одночасно більшу кількість людей. Відповідні зміни вчора, 25 березня, ухвалив Кабінет міністрів України.

Так, відповідно до змін, в одному транспортному засобі, який здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, можна одночасно перевозити стільки пасажирів, скільки займає половина від місць для сидіння. Але за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту.

«Так, ми про ці зміни дізналися вчора. І вже сьогодні, 26 березня, громадський транспорт перевозить пасажирів за новими правилами. В тролейбусах це вже не 10, а 13-15 пасажирів – в залежності від технічних характеристик тролейбуса. Що стосується маршруток, то залишилася дозволена кількість людей не більше 10-ти», - розповів сайту «Є» Сергій Шепурев, виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку міста Хмельницький.

Нагадаємо, від 24 березня, до громадського транспорту в Хмельницькому пасажирів впускають лише за наявності маски.

Додамо, що відповідно до постанови Кабміну до 24 квітня залишаються під забороною регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні.

Читайте також: В Україні продовжили карантин та запровадили режим надзвичайної ситуації: що це означає

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую