ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Терміни зарахування до шкіл та садочків Хмельницького продовжать

Суспільство 2403
Термін прийму документів буде продовжений на стільки, скільки триватиме карантин
Термін прийму документів буде продовжений на стільки, скільки триватиме карантин. Фото: ілюстративне з osvita.khm.gov.ua

Про це повідомили в міському Департаменті освіти та науки.

Цьогоріч документи для зарахування першачків до загальноосвітніх навчальних закладів міста мали приймати з 1 березня до 31 травня. Однак, прийом документів призупинений через ситуацію з коронавірусом в Україні. У Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради кажуть: батькам майбутніх першокласників не варто хвилюватися.

«Усі майбутні першачки будуть зараховані до шкіл. Термін прийому документів буде продовжений на стільки, скільки триватиме карантин. Тобто, якщо карантин триватиме два місяці, документи прийматимуться ще протягом червня-липня. Однак, наразі остаточних термінів ще немає. Після закінчення карантину буде інформація з уточненими датами», - розповіла сайту «Є» виконуюча обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

Нагадаємо, для батьків майбутніх першокласників потрібно зібрати такі документи:

• Копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону;
• Заяву одного з батьків або інших законних представників дитини;
• Копію свідоцтва про народження дитини;
• Медичну довідку дитини за формою № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

Щодо дошкільнят, то частина батьків вже встигла написати заяви на зарахування до садочків, адже автоматичне виставлення допусків на новий навчальний рік розпочалося ще 5 березня. Для тих, хто не встиг написати заяву, Світлана Губай радить підтвердити зарахування телефоном.

«У кожному садочку є чи методист, чи завідувач, які в телефонному режимі зможуть прийняти від вас підтвердження до зарахування дитини. Коли закінчиться карантин, потрібно буде піти до дошкільного закладу і написати заяву. Щомісяця електронна черга оновлюватиметься. Будуть батьки, які не з'являться в садочок для написання заяви і таким чином їхня дитина зарахована не буде. Будуть батьки, які взагалі передумали віддавати своє чадо до дошкільного закладу. Таким чином, списки вступників будуть оновлюватися аж до 31 серпня», - пояснила освітянка.

Номери телефонів дошкільних навчальних закладів Хмельницького можна дізнатися за посиланням.

Читайте також: ЗНО не скасовують: коли закінчиться навчальний рік і стартуватиме вступна кампанія

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую