ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

У Хмельницькій ОДА спрогнозували, скільки хворих може бути в області

Суспільство 5534
Прогнози, на щастя, не збулися
Прогнози, на щастя, не збулися. Фото: consumerhm.gov.ua

Про це повідомив голова облдержадміністрації.

За їхніми даними 37 осіб мало б бути госпіталізованими і понад півтори сотні – хворими.

За словами голови облдержадміністрації Дмитра Габінета, наприкінці минулого тижня в адміністрації робили «певну модуляцію», тобто прогноз – яка кількість хворих може бути на території Хмельниччинина кінець цього тижня. Про це він повідомив під час онлайн брифінгу сьогодні, 10 квітня.

«Це було наше власне моделювання ситуації. Ми використовували цифри, які ми могли отримати зі статистики Італії та Іспанії та інших країн. І ми порахували, що за розвитком подій може бути приблизно 150 хворих в області на COVID-19. Ми не можемо стверджувати, що їх стільки зараз немає – пояснив Дмитро Габінет.

Він зазначив, що когось могли не діагностувати, а хтось просто міг не звертатися до лікарів.

Також, за даними Дмитра Габінета, кількість госпіталізованих мала б сягати майже чотирьох десятків осіб.

«Прогноз був такий, що 37 осіб буде госпіталізовано. Сьогодні вже п’ятниця і ми бачимо, що з цього графіку ми позитивно вибиваємося», – зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, станом на сьогодні 10 квітня, в області зафіксовано 18 хворих на COVID-19. Ще про чотири підозри повідомили під час брифінгу. Результатів чекають до кінця п’ятниці, 10 квітня.  

За даними обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації станом на 22:00 вчора, 09 квітня було зареєстровано 20 підозр на захворювання коронавірусною інфекцією у жителів області, а вже станом на 13:00 сьогодні, 15 підозр знято. Досліджуються матеріали 5 хворих з підозрою на COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую