ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

У Хмельницькій області зареєстровано перший летальний випадок від COVID-19

Суспільство 17974
У померлої медпрацівниці підтвердили коронавірусну інфекцію
У померлої медпрацівниці підтвердили коронавірусну інфекцію. Фото: shutterstock.com

Про це стало відомо сьогодні, 10 квітня.

Станом на 18:30 сьогодні, 10 квітня У Хмельницькій області зареєстровано перший летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19.

За результатами дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України, посмертно підтверджено діагноз COVID-19 у працівниці Хмельницької районної лікарні, що перебувала на лікуванні у цьому ж медичному закладі. 

Як повідомили в обласному штабі, зараз відпрацьовують алгоритм дій щодо локалізації можливих випадків захворювання, встановлено коло контактних осіб. Вирішується питання щодо проведення ПЛР-дослідження усіх контактних.

Працівники обласного лабораторного центру провели дезінфекцію території, за місцем проживання жінки, в селі Осташки Хмельницького району.

Зазначимо, що під час брифінгу сьогодні голова ОДА повідомив, що усім 17 колегам померлої провели ПЛР-тестування і резльтати були негативними. 

Нагадаємо, 8 квітня сталося відомо, що померла медпрацівниця Хмельницької районної лікарні, за попередніми даними 67-річна санітарка пологового відділення. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую