ye-logo.v1.2

Ампліфікатор у Хмельницькому працює, але тести відправляють на Київ. Що не так?

Суспільство 2292
До референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України, направляють лише позитивні тести
До референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України, направляють лише позитивні тести. Фото: prm.ua

Ситуацію пояснили чиновники.

В редакцію сайту «Є» надійшло повідомлення, про те що "ампліфікатор, який мав би вже робити усі лабораторні дослідження на виявлення COVID-19, знову не працює, а усі біоматеріали, які відбираються у Хмельницькій інфекційній лікарні, направляють до Києву, у референс-лабораторію".

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет, під час брифінгу повідомив, що усе працює і причин для «сумнівних інсинуації» немає.

«Ми постійно знаходимося в стані пошуку і наша обласна лабораторія забезпечена системами виділення і ось сьогодні була чергова поставка цих систем. Вже укладені додаткові договори (з постачальникамиавт.) і впевнений, що наступного тижня ми отримаємо додаткові системи виділення», – зазначив Дмитро Габінет і додав, що тести, все таки направляють до Києва.

Як пояснив сайту «Є» головний санітарний лікар області Олег Балашов, є лист головного санітарного лікаря країни про те, що усі позитивні ПЛР-тести направляти до референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України, на верифікацію.

«Є лист головного санітарного лікаря країни про те, що до окремого його розпорядження, направляти всі позитивні тести до референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України. Тому що в країні почали робити дослідження приватні лабораторії і для того, щоб не було розбіжностей і хибного тлумачення, усі позитивні тести мають бути верифіковані у столиці», – пояснив Олег Балашов. 

До теми: Двоє хворих на COVID-19 у Хмельницькому одужали. Їх виписують додому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую