ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Остаточні діагнози на COVID-19 тепер встановлюватимуть у Хмельницькому

Суспільство 3434
Відтепер усі лабораторні дослідження щодо коронавірусу проводитимуть у Хмельницькому.
Відтепер усі лабораторні дослідження щодо коронавірусу проводитимуть у Хмельницькому. . Фото: prm.ua

Придбаний ампліфікатор пройшов усі необхідні процедури.

У Хмельницькій облдержадміністрації повідомили, що верифікацію тестів на COVID-19 на новому ампліфікаторі здійснено. А це 25 негативних та 5 позитивних. 

"Дослідження, проведені в обласному лабораторному центрі, підтверджені у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. Остаточний діагноз щодо наявності чи відсутності у хворого COVID-19 обласний лабораторний центр встановлюватиме самостійно. Немає потреби біологічний матеріал для обстеження методом ПЛР довозити у місто Київ", - повідомили в Хмельницькій ОДА. 

До цього часу ампліфікатор працював у тестовому режимі.

Нагадаємо,обладнання (ампліфікатор) і тест-системи для виявлення коронавірусу, про які йде мова, дають можливість методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) підтвердити або спростувати захворювання на коронавірусну інфекцію у хворого. На відміну від швидких тестів вони можуть виявляти вірус у людини з підозрою на коронавірус раніше і точніше – ще до появи симптомів. Тоді як швидкі тести інформативні лише на 5-6 день після появи симптомів.

ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» отримав обладнання (ампліфікатор) та 100 тест-систем для виявлення коронавірусу 22 березня. 

До теми: На Хмельниччині кількість хворих на коронавірус зросла до десяти (Дані станом на 2 квітня 20:00)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую