ye-logo.v1.2

На Хмельниччині затвердили заклади для обов’язкової обсервації людей

Суспільство 3944
Наразі на Хмельниччині визначено три заклади для обсервації
Наразі на Хмельниччині визначено три заклади для обсервації. Фото: ілюстративне pixabay.com

Спеціалізовані заклади розташовані у різних частинах області.

Про це свідчить розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета датоване 14 квітням. Воно прийняте на вимогу постанови Кабміну, яка й власне визначила алгоритм обов’язкової обсервації громадян.

Згідно з додатком до розпорядження Дмитра Габінета, в області наразі затверджено три спеціалізовані заклади для обсервації (ізоляції) людей:

1) Рекреаційний центр сімейного типу «Берег надії» у селі Головчинці Летичівського району, у якому передбачено 79 місць для обсервації;

2) Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування «Турбота» на вулиці Івана Франка в Кам’янці-Подільському, у якому передбачено 60 місць для обсервації;

3) Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Райдуга» на вулиці Запорізькій у Волочиську, у якому передбачено сто місць для обсервації.

До теми: В області заборонили роботу продуктових магазинів на Великдень

Нагадаємо, 8 квітня Кабмін прийняв зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19. Урядовці визначили механізм госпіталізації до обсерваторів людей, які перетнули державний кордон. Згідно з прийнятими змінами, заклади для обсервації громадян повинні визначити керівники обласних державних адміністрацій. Вони ж відповідають і за цілодобове чергування там служб екстреної медичної допомоги, забезпечення ізольованих громадян харчуванням і медикаментами.

Ще раніше, 2 квітня, урядовці розширили перелік людей, які підпадають під обов’язкову обсервацію. Зокрема, додали громадян, які перетнули державний кордон, або повернулися з тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим.

Читайте також: У Хмельницькому на декілька днів повністю зупинять роботу громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую