ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

У Хмельницькому в тролейбусах у певні години запроваджують проїзд за спецквитками

Суспільство 2200
На сьогодні у місті вже видано близько 24 тисяч спецквитків
На сьогодні у місті вже видано близько 24 тисяч спецквитків. Фото: Хмельницька міська рада

Діятиме такий режим від завтра.

Із 24 квітня в місті вводиться частковий режим перевезення хмельничан у громадському електротранспорті за спецквитками. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради. Зокрема, йдеться про те, що у визначені години містян пускатимуть в тролейбуси, лише за наявності спеціального посвідчення.

«Із 6:00 до 10:00 вранці та з 16:00 до 19:00 пообіді тролейбуси перевозитимуть лише пасажирів із спецквитками. У інші години тролейбусний транспорт працює у звичному режимі (з дотриманням карантинних заходів, які застосовувалися раніше). Таке рішення прийняв сьогодні штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації», - зазначають в пресслужбі міськради.

Також додають, що на сьогодні у місті вже видано близько 24 тисяч спецквитків для працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення та об’єктів критичної інфраструктури та багатьох інших.

Зазначається, що осіб, які виявили бажання бути донорами крові, перевозитимуть на підставі посвідчення донора крові або на підставі довідки, що видається донору за місцем медичного обстеження чи давання крові.

Читайте також: Нову дорогу на Озерній у Хмельницькому планують відкрити у серпні.

Працівники сфери оборони, правопорядку, цивільного захисту та житлово-комунального господарства міста можуть користуватися громадським транспортом за наявності службових посвідчень та проїзних документів, виготовлених управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, що спецквитки іменні і дійсні при наявності посвідчення особи, щоб не було спроб передавати квиток родичам, друзям чи знайомим.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую