ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

На Хмельниччині у вихідні та свята можуть обмежити перебування у громадських місцях

Суспільство 3227
В опублікованому протоколі не конкретизовано, що мається на увазі під «обмеженням пересування й перебування громадян у громадських місцях
В опублікованому протоколі не конкретизовано, що мається на увазі під «обмеженням пересування й перебування громадян у громадських місцях. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Таку рекомендацію органам місцевого самоврядування дала обласна комісія.

Вчора, 25 квітня, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення вжити додаткові заходи для запобігання поширення COVID-19. Зокрема, її представники рекомендували органам місцевого самоврядування запровадити додаткові обмежувальні заходи.

Згідно з протоколом обласної комісії з ТЕБ і НС, органам місцевого самоврядування рекомендують обмежити пересування та перебування людей у громадських місцях у вихідні та святкові дні. Такі обмеження можуть запроваджуватися з 00:01 години суботи чи першого вихідного дня до шостої ранку понеділка чи першого робочого дня.

Такі заходи обласна комісія рекомендувала запровадити до кінця карантину. Проте в опублікованому протоколі не конкретизовано, що мається на увазі під «обмеженням пересування й перебування громадян у громадських місцях».

Нагадаємо, Кабмін продовжив карантин до 11 травня. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, таку постанову було прийнято, бо за новими прогнозами пік захворюваності на COVID-19 припаде на період між 3 і 8 травням.

Також нагадаємо, що на території Хмельниччини станом на 20-у годину 25 квітня зафіксовано 72 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 16 людей одужало, а п’ятеро — померли. Найбільше хворих на коронавірус зафіксовано у Чемеровецькому районі.

Щоб уникнути там подальшого розповсюдження коронавірусу, місцева комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення закрити на 25-26 квітня всі магазини у Чемерівцях та населених пунктах громади. Працювати мають лише аптеки й автозаправки.

Читайте також: Як хмельничани ставляться до продовження карантину (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую