ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Як хмельничани ставляться до продовження карантину (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 4205

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Дехто готовий сидіти й далі вдома, але є й такі, що з обмеженнями не погоджуються.

Вчора, 22 квітня, в Україні знову продовжили карантин. Цього разу він має тривати до 11 травня. До того часу залишаються чинними раніше прийняті заборони та вимоги. Люди, як і раніше, в громадських місцях мають перебувати в захисних масках, носити з собою документи, які посвідчують особу, ходити не більше, як по двоє. При цьому й далі заборонено відвідувати парки та сквери, ходити на дитячі та спортивні майданчики.

Пом’якшення карантину можуть запровадити лише після 11 травня. За сприятливих умов в Україні можуть відкрити парки, заклади торгівлі непродовольчими товарами та частину об’єктів побутових послуг.

Кореспонденти сайту «Є» поцікавилися, як хмельничани ставляться до продовження карантину. Ми запитали у містян, чи потрібно пом’якшити деякі карантинні обмеження вже зараз. Або ж варто зробити умови ізоляції ще суворішими, аби швидше подолати поширення інфекції.

Деякі хмельничани вважають ефективними ті обмеження, які запровадив уряд, і готові сидіти на карантині стільки, скільки буде потрібно. Водночас є такі, що вимагають послабити карантин. Найперше, що просять жителі міста – дати можливість гуляти на свіжому повітрі.

Хмельничанка Любов розповідає, вчасно введений карантин вберіг місто від значної кількості хворих. Тому й рішення його продовжити теж вважає вірним. Водночас жінка наголошує, заборона відвідувати парки дуже важко дається дітям та пенсіонерам.

«Непевно, добре зробили, що продовжили карантин. Якщо брати Хмельницький – мало людей захворіли. Мабуть, воно діє. Вчасно все зробили, - говорить вона. – Але можна повідчиняти магазини одягу, взуття. Все таки ж життя не закінчується. Так, як забігли в продуктовий, так і за одягом можна було б дозволити».

Люди ходять у масках, дехто одягає рукавички.
Не так людно, як раніше, але все ж у центральній частині міста можна зустріти чимало перехожих.

Молода матуся Інна навпаки вважає, що з карантину потрібно вже виходити. На її думку, хмельничани все рівно погано дотримуються норм ізоляції.

«Ми зустріли стільки людей, які взагалі дистанції не дотримуються. Половина з них близько стоять один від одного і без масок. Можна було б поступово вже виходити з карантину. Хоча б пускати в парк гуляти. В чому абсурд ситуації – дитина сидить вдома. Ми на карантині, ми самоізольовані. Але дихати свіжим повітрям дитині потрібно. І знову ж таки – вона виходить на вулицю і я мушу вдягати на неї маску. Де їй брати свіже повітря?» - каже Інна.

Жінка теж наголошує на тому, що в першу чергу людей потрібно почати допускати в парки та набережні зони. По-друге, треба відкривати точки з кавою та інші дрібні заклади, щоб більше містян мали роботу.

«За кордоном, зокрема в Польщі, я знаю зняли заборону гуляти в парках та лісосмугах. Я вважаю, що нашим теж потрібно дозволити. Це було б правильно. А в основному, хай буде, як є ще тих два тижні. Воно дає гарні результати», - відповідає Богдан.

До карантину хмельничани частково вже звикли, однак вважають деякі обмеження зайвими.
Попри заборону, у парках і скверах все ж гуляють поодинокі хмельничани.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую