ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

У Хмельницькому відкриють туристичний сезон

Суспільство 1788

13 травня хмельничан познайомлять із туристичним потенціалом міста: організаціями, інфраструктурою, пам’ятками, визначними місцями тощо.

В рамках святкування з 13.00 відбудуться змагання зі спортивного туризму (сквер ім. Т.Г. Шевченка) та конкурс малюнка на асфальті „Я – турист” (майданчик біля кінотеатру імені Т.Г.Шевченка).
Також, за повідомленням управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, з 14.00 у пішохідній зоні на вулиці Проскурівській буде організовано виставку-презентацію туристичних організацій, готелів, ресторанів міста, музеїв, виставка-продаж народних майстрів міста, фотовиставки робіт хмельничан О.Супрунова та С. Остафійчука „Гірські краєвиди”.
Урочисте відкриття туристичного сезону відбудеться о 16.00 на вулиці Проскурівський, 30 (біля приміщення музею історії міста), де розпочнеться концертна програма за участю кращих творчих колективів міста. До уваги хмельничан та гостей міста - концерт муніципального духового оркестру о 18.00. Цикл заходів завершить театралізоване дійство „Куточок середньовічної Європи” та файєр-шоу.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую