ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

Благодійна акція «Серце до серця»: дубль шість

Суспільство 2527

Хмельницькі волонтери збирають кошти для дітей, хворих на цукровий діабет

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» та його послідовниця – благодійна акція з однойменною назвою вже шість років поспіль збирають і передають гроші тим, хто їх потребує. Цьогоріч захід стартував з першим днем травня і охопив усі обласні центри України. Як запевняють організатори, головна його мета – донести до населення інформацію про загальносуспільний збір коштів та заохотити до участі в цій благодійній справі. Адже її результатом стане придбання медичного обладнання для однієї з дитячих лікарень міста.
У Хмельницькому збір добровільних благодійних внесків для дітей, хворих на цукровий діабет розпочався на День Перемоги, а закінчиться 15 травня. Як і зазвичай, він відбувається у два етапи: збір коштів у школах, лікарнях, підприємствах, громадських організаціях та – на вулицях міста. Загалом до Хмельницької області надійшло майже півтисячі спеціальних скриньок, в котрі кожен бажаючий може покласти свій посильний грошовий внесок. Його суму кожен визначає сам. Волонтерів ви легко впізнаєте на вулицях міста по бейджиках з відповідною символікою фонду та скриньках у руках. Тому, коли вони підійдуть до вас на вокзалі, у магазині чи просто на вулиці – не відмовляйтеся від пожертви. За це отримаєте сердечко – символ хорошої справи.
За словами куратора хмельницького штабу благодійного фонду «Серце до серця» Наталії Шмурікової, з кожним роком спостерігається збільшення суми зібраних коштів. «Якщо у 2008 році вона становила приблизно 52 тисячі гривень, – каже Наталія Сергіївна, – у 2009 році – 60 тисяч гривень, то у 2010 – вже 85 тисяч гривень».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую