ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

У Хмельницькому відкриють речовий ринок

Суспільство 5971
Напередодні відкриття речового ринку рятувальники його продезінфікували
Напередодні відкриття речового ринку рятувальники його продезінфікували. Фото: ДСНС

Масових скупчень на території базару не очікують.

Від завтра, 12 травня, відновить роботу речовий ринок Хмельницького. Працюватимуть підприємці згідно з санітарними вимогами. Вже два дні йде активна підготовка до відкриття. Тобто проводяться дезінфекційні роботи, миють територію. Як повідомляють у пресслужбі ДСНС, сьогодні рятувальники провели санітарну обробку територій поблизу торгових кіосків.

Як розповів Суспільному виконавчий директор ГО «Асоціація хмельницьких ринків» Олександр Сніховський, всім підприємцям, які здійснюють торгівлю на території ринку, розіслані чіткі вимоги.

Водночас він додає, з 12 травня відкриються не всі торгові місця. Скупчення людей на ринку не очікують і через відсутність міжміського та міжрайонного сполучення.

«Розраховувати, що на завтра вийде багато підприємців, я б не став, тому що люди ще бояться, щоб не вийшло як у Черкасах. З 12, 13 травня люди вийдуть, спробують, побачать як воно. І ближче до 15 травня всі почнуть входити у робочу колію. Великого скупчення людей на ринках не очікується, оскільки міжміського та між обласного транспортного сполучення немає, а для ринку це важливо» - цитує видання Олександра Сніховського.

За словами першого заступника голови Хмельницької ОДА Романа Примуша, прямої заборони на роботу речового ринку у Хмельницькому немає.

«В новій редакції постанови Кабінету міністрів №211 прямої заборони на роботу не продовольчих ринків там немає. Тому з 12 травня окремі продовольчі і не продовольчі ринки можуть працювати, за умови дотримання вимог встановлених головним санітарним лікарем країни. Тобто дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення дезінфекції та встановлення бар'єрів між продавцем і покупцем», - коментує Роман Примуш.

Нагадаємо, у Хмельницькому дозволили виходити на лінії маршруткам та автобусам із 12 травня. Але скористатися ними зможуть не всі, а лише громадяни, які мають відповідний спецквиток.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую