ye-logo.v1.2

День міста в Кам’янці-Подільському перенесли на осінь

Суспільство 3389
Наразі усіх запрошують приєднатися до челенджу #найкращемістоназемлі
Наразі усіх запрошують приєднатися до челенджу #найкращемістоназемлі. Фото: з фейсбук-сторінки Вадима Савчука

Наразі ж усіх запрошують приєднатися до челенджу #найкращемістоназемлі.

День міста в Кам’янці-Подільському, який цього річ був запланований на 15-17 травня, перенесли на осінь. Такі зміни пов’язані з карантином та обмеженнями щодо масових заходів. Святкуватимуть його у вересні. Про це сайту «Є» розповів заступник міського голови Кам’янця-Подільського Вадим Савчук.

«Ми не будемо святкувати День міста цими вихідними, як це відбувалося щороку. Зазвичай, у ці дні наше місто приймає багато туристів, іноземних гостей та міжнародних делегацій, адже Кам’янець-Подільський має багато міст-партнерів. На жаль, цього року кордони закриті, через карантин ми не маємо можливості їх запросити. Але свято вирішили не відміняти взагалі, а просто перенести на вересень. Це буде 25-27 вересня. Ми розраховуємо, що вже до того часу всі карантинні обмеження будуть зняті, і ми зможемо повноцінно відсвяткувати День міста», - каже Вадим Савчук.

Тим часом, не зважаючи на карантин, Кам’янець-Подільський продовжує демонструвати свою гостинність віртуально. Саме у цьому форматі відкривали цього річ туристичний сезон, до цього онлайн формату підлаштувалися музеї, екскурсоводи і, власне, всі, хто має причетність до туризму. Тож і в ці дні, коли місто мало б святкувати свій день народження, про це не забули і влаштували в соцмережах онлайн марафони та челендж.

«Наразі запрошуємо всіх приєднатися до челенджу #найкращемістоназемлі. Бо хоч через карантин заходи, присвячені Дню міста, переносяться на вересень, але ми сьогодні можемо нагадати, за що любимо Кам’янець. Відмічайте 10 друзів, які закохані в наше місто, та продовжуйте челенжд за хештегом #найкращемістоназемлі і розкажіть, за що любите рідний Кам’янець», - каже Вадим Савчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую