ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

«Увесь заклад вважаємо контактним» - заступник голови ОДА про будинок дитини в Полонному

Суспільство 4989
Коронавірус виявили в дівчинки, яка жила з мамою і сестрою просто неба неподалік річки
Коронавірус виявили в дівчинки, яка жила з мамою і сестрою просто неба неподалік річки. Фото: ілюстративне freepik.com

Тут на коронавірус мають перевірити 33 особи.

Днями в Хмельницькому неподалік річки Південний Буг працівники ювенальної первенції Хмельницького вилучили з родини двох дітей, які жили просто неба з мамою, вагітною ще однією дитиною. «Дівчатка 7-ми та 9-ти років близько місяця проживали з матір'ю тут просто неба. Приїхали, начебто, з Закарпаття. Жодних документів, засобів для існування та хоч якихось натяків на безпеку і належні умови проживання у них не було», - зазначають в ювенальній превенції поліції Хмельниччини.

Спочатку дітей доправили до Хмельницької міської дитячої лікарні, а опісля - до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Полонне. Пізніше в однієї з дівчаток був підтверджений коронавірус. Відтак, щоб не допустити можливого поширення захворювання, у Полонному, в дитячому закладі, усім мають провести ПЛР-тестування. Перевірять 33 особи з цього закладу. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Що стосується цього випадку, то ситуація така. Зовнішніх проявів захворювання в дитини не було. Але під час карантину кожна нова дитина, яка поступає в заклади подібного типу, тестується. До результатів вона тимчасово перебуває на ізоляції. Тобто, лише після негативного результату дитина може бути переведена в загальну групу. В цьому випадку так було і зроблено», - зазначив Роман Примуш.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському через COVID-19 ізолювали відділення перинатального центру.

Уточнив, що зразки біоматеріалів на ПЛР-дослідження у цієї дитини відбирали в Хмельницькій міській лікарні. Але на час, поки очікувалися результати, дитину доправили до Полонного.

«Оскільки дитина перебувала на ізоляції, вона не контактувала з усіма в закладі. Але ми перестраховуємося і увесь заклад вважаємо контактним. Тому будемо перевіряти, щоб не допустити можливого поширення захворювання. По Хмельницькому офіційних контактних з дитиною немає, адже працівники, які відбирали біоматеріали, працювали згідно з дотриманням усіх санітарних вимог», - пояснив Роман Примуш.

Але щоб не наражати на небезпеку мешканців та працівників Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Полонному, дівчинку перевели в Хмельницьку інфекційну лікарню. Тут також, як зазначив Роман Примуш, перебуває її мама. У жінки вже відібрали біоматеріали для дослідження на коронавірус. Результатів очікують.

До теми: У Нетішині хочуть придбати власну лабораторію для тестування на коронавірус.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую