ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

У Старокостянтинові призначили керівника районної лікарні

Суспільство 5312
Інфекційне відділення лікарні закрили на карантин
Інфекційне відділення лікарні закрили на карантин. Фото: staradm.gov.ua

Це сталося на сесії райради, на якій обрали виконувача обов’язків директора.

Учора, 28 травня, на сесії Старокостянтинівської районної ради призначила нового виконувача обов’язки директора місцевої лікарні. Про це повідомляє місцеве видання Starkon.City.

«Відбулося засідання двадцять дев'ятої сесії районної ради. Депутати обговорили ситуацію, що склалася у комунальному некомерційному підприємстві «Старокостянтинівська ЦРЛ» і більшістю голосів підтримали рішення звільнити в.о. директора Дмитра Саліпу за станом здоров’я. Виконувачкою обов’язків директора лікарні призначили Людмилу Гнатюк»,- пише видання.

Додають, що донедавна Людмила Григорівна працювала заступником голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації, а останнім часом лікарем-епідеміологом Старокостянтинівської лікарні.

Людмила Гнатюк була заступницею голови РДА. Фото: staradm.gov.ua

Крім того районною радою оголошено повторний конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Старокостянтинівська ЦРЛ».

Згідно із декларацією, нова очільниця старокостянтинівської райлікарні подала її 25 травня цього року перед звільненням із посади заступниці голови РДА і прозвітувала про статки за період з 1 січень 2020 – по 28 березень 2020. Відповідно до документу, у власності Людмили Гнатюк по земельній ділянці у Старокостянтинові й селі Раштівка Старокостянтинівського району, та автомобіль «VOLKSWAGEN CADDY». У РДА за цих три місці їй нарахували 95 128 гривень зарплати, ще 9 000 гривень мала пенсії і 5 270 гривень процентів від банку. У тій же фінансовій установі вона зберігала 183 576 гривень.

Чоловік Людмили Григорівни, Микола Григорович, також працює в Старокостянтинівський ЦРЛ, де за три місця йому нарахували 52 281 гривню зарплати, ще 6 739 гривень отримав за роботу за сумісництвом у військовій частині. Декларує він також 19 431 гривню пенсії, 17 745 гривень процентів від банку, та 1 629 гривень доходу від надання майна в оренду. На рахунку в банку зберігав 733 743 гривні. До речі, у декларації Людмили Гнатюк за 2019 рік, її чоловік зберігав у банку 225 199 гривень.

У власності чоловіка нові очільниці Старокостянтинівської лікарні одна земельна ділянка селі Великі Мацевичі та п’ять ділянок у селі Раштівка Старокостянтинівського району. Більшість із них набуті в власність протягом 2018-2019 років. У тому ж селі Раштівка Микола Григорович має два садових будинки, а в Старокостянтинові житловий будинок площею 100 квадратних метрів. Щодо транспортних засобів, то тут у його власності є автомобіль «VOLKSWAGEN GOLF».

Читайте також: У Старокостянтинові в лікарні закрили інфекційне відділення

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую