ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський нагородив орденом засновника Кам’янець-Подільського благодійного фонду

Суспільство 3810
Дмитро Савенко отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня
Дмитро Савенко отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня. Фото: podolyanin.com.ua

Благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка» працює з 2013 року.

До Дня захисту дітей президент нагородив орденами п’ятьох українців. До їх числа увійшов голова наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», який діє у Кам’янці-Подільському. Про це свідчить указ очільника держави від 29 травня.

Згідно з президентським указом, Дмитра Савенка нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня за «вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм».

У ресурсі «YouControl» зазначається, що благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка» Дмитро Савенко зареєстрував у січні 2013 року в Кам’янці-Подільському.

А за інформацію пресслужби Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, він назвав благодійну організацію на честь свого батька Михайла Савенка, який, зокрема, збудував міст «Стрімка лань».

Нагадаємо, благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка» став переможцем конкурсу «Благодійна Хмельниччина 2017» у номінації «Благодійність в освіті і культурі», а у 2019 році на конкурсі «Благодійна Хмельниччина» переміг у номінації «Місцева благодійність».

Читайте також: Діти, які потребують захисту: на Хмельниччині понад дві сотні сиріт

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую