ye-logo.v1.2

Як виглядати засмаглою, наче щойно з відпустки, ще до початку літа?

Суспільство 5518

Навесні особливо відчувається потяг до прекрасного. А до неперевершеного відображення у дзеркалі й поготів.

Напередодні літа, коли тільки починаємо діставати із шафи легеньки кофтинки та відкриті сукні, час замислитися, наскільки ж літній ми маємо вигляд. Адже зимова блідість нині не надто в моді. Хоч дерматологи й наполягають на тому, що здоров'я нашої шкіри важливіше, аніж її приголомшливий бронзовий колір. Але ж моді не накажеш... Вмить засмагнути можна навіть у весняну дощову погоду лише за допомогою косметичних засобів.
Отож лікарі кажуть, що соляріями користуватися можуть не всі. Принаймні, така думка досить поширена. Хоч мало хто на це зважає. Тому, аби уникнути несподіваних пігментних плям чи «пересмаження» шкіри, ми спробували знайти альтернативу.
У кількох салонах краси у Хмельницькому пропонують послугу миттєвої засмаги за допомогою спеціальних спреїв, лосьйонів, кремів. Косметологи запевняють, що автозасмага — це достойна заміна соляріям та сонячним променям. Така засмага тримається до двох тижнів. Хоча це індивідуально й залежить від швидкості регенерації шкіри.
У Центрі естетичної косметології «Еліт» стати засмаглою «на все тіло», як кажуть спеціалісти, коштуватиме всередньому 200-250 гривень. Ще таку процедуру пропонують у студії «Sunrise», де це коштуватиме приблизно 180 гривень.
Окрім салонів, можливий варіант «власноручної краси». Майже у будь-якому магазині косметики можна купити лосьйони з ефектом автозасмаги. Вибір виробників досить широкий. Ми вирішили протестувати 4 популярних засоби, які пригадали колеги. Отож, лосьйони-автозасмаги від Avon, Oriflame, Garnier, Nivea.
Проте перш, ніж намаститися таким лосьйоном, вирішили поспілкуватися з дерматологом.
«Дія засобів із властивістю автозасмаги на шкіру дуже індивідуальна, й залежить від її типу, - каже лікар-дерматолог Наталія Лисюк. - У вміст цих засобів входить речовина дігідроксиацетон — окисник, який прискорює утворення меланіну, що забарвлює шкіру. Особливість цих засобів в тому, що вони діють у верхніх шарах шкіри. Однак, усі креми, гелі з ефектом автозасмаги мають спирт, через що пересушують шкіру. Чим інтенсивніший відтінок засмаги, тим більше пересушується шкіра. Людям з тонкою та чутливою шкірою взагалі краще застосовувати засоби, в яких вміст барвника не більше 5%. Постійно використовувати автозасмагу не бажано. Але якщо ж застосовуєте регулярно, необхідно користуватися зволожуючим кремом. Засоби для автозасмаги не спричиняють шкоди людині, якщо використовувати їх згідно з інструкцією. Але зневоднення шкіри все ж може виникнути. Важливо пам'ятати, що засоби для автозасмаги не захищають від сонячних променів. Намагайтеся придбати якісний засіб для автозасмаги. І перед першим застосуванням обов'язково необхідно провести нашкірну пробу. Є й певні протипоказання. Раджу не користуватися автозасмагою, якщо є схильність до алергічних реакцій, оскільки у вмісті засобів є компоненти, які можуть спричинити сильну алергічну реакцію шкіри. При наявності будь-якого висипу на шкірі також бажано утирматися від автозасмаги, щоб запобігти ускладненням. Також протипоказанням є гострі та хронічні, гострозаразні захворювання шкіри, а також вагітність та період лактації».
У Всесвітній мережі Інтернет нам вдалося знайти ще деякі рекомендації щодо застосування автозамаги. Аби «засмага» була рівномірною, потірбно попередньо скористатися скрабом. Суха шкіра фарбується краще, тому, аби не стати плямистим леопардиком, особливу увагу потрібно звернути на такі сухі місця, як коліна, лікті. Також варто переконатися, що після душу на тілі не залишилося мила. Мило може вступити в хімічну реакцію із лосьйоном, і у тому місці засмага буде яскраво моркв'яною. Наносити автозасмагу потрібно широкими круговими рухами, бажано за допомогою косметичного спонжу.
Після процедури потрібно зачекати принаймні 30 хвилин, перш ніж одягнутися. Для інтенсивнішого відтінку можна намастити другий шар засобу через кілька годин.
Отож, розпочинаємо експеримент. Після скрабу та душу, як радять косметологи, нанесла чотири лосьйони на різні ділянки тіла. Оцінити експеримент можна було вже наступного ранку. Скажу одразу, наступного дня стала різнокольоровою. Найперша порада з практики — дуже ретельно розмащувати засіб. Бо таки на одній нозі, на сухожиллях, залишилися сліди, наче ноги скупала йодом. Найзасмаглішою виявилася та частина ноги, яку мастила засобом від фірми Garnier. Саме ця автозасмага зайняла перше місце у нашому рейтингу. Хоча неточності нанесення довелося відмивати мало не тиждень. На другому місці опинився лосьйон від Nivea. Хоча цим засобом потрібно маститися 3-4 дні, щоб побачити ефект. Але засмага проступає поступово. Єдине, за приємністю запаху лосьйон би опинився на останньому місці. Третім за інетенсивністю кольору став засіб від Oriflame. Цим лосьйоном доведеться маститися днів 5 щонайменше. Хоча саме цей засіб дуже відчутно підтягує шкіру. Це яскраво відчувається вже з першого застосування. І запах з усіх протестованих засобів найкращий. Найблідішою виявилася ділянка тіла, яку мастила лосьйоном від Avon. Та виробники обіцяли здебільшого мерехтіння — якби саме виблискування на сонці було критерієм відбору, то цей лосьйон би переміг. Цікаво, що на дотик цей засіб більше нагадує тональний крем, ніж звичайний, як усі інші. Плюс усім засобам — жоден не «пофарбував» одяг чи постіль. І вже після експерименту шкіра була не пересушена, а гладенька й зволожена.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую