ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницькому парку Чекмана розширюють дитячий майданчик (ФОТО)

Суспільство 2703
Вартість реконструкції становитиме понад два мільйони гривень
Вартість реконструкції становитиме понад два мільйони гривень. Фото: автора

Вартість реконструкції становитиме понад два мільйони гривень.

Ще минулого року старі гойдалки на яких бавилися діти у парку імені Михайла Чекмана, почали оновлювати. На їх місті з’явилися сучасні ігрові конструкції, які дуже сподобалися дітлахам.

Цього року роботи над реконструкцією майданчика продовжили. За словами начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяни Циб, на площі понад 1000 квадратних метрів з’являться доріжки з бруківки, гумове покриття, канатний комплекс, піратське судно, гойдалки та лавочки.

«Цей майданчик буде з’єднуватися з тим, що вже є. В результаті вийде – сучасний ігровий комплекс. Біля річки з’явиться паркан для безпеки дітей, а по периметру зручні лавки, на яких зможуть відпочивати матусі. Загальна вартість реконструкції становить понад два мільйони гривень. Сподіваємося, що до кінця літа усі заплановані роботи будуть зроблені і діти ще з більшим азартом гратимуться на новому дитячому майданчику», - повідомила Тетяна Михайлівна.

Його вартість – понад два мільйона гривень.
Дані роботи виконує товариство з обмеженою відповідальністю «Світ розваг Хмельницький».
Новий майданчик з’єднають з тим, що був побудований минулого року.
Орієнтована здача об’єкта має відбутися в кінці літа.
Наразі уся територія дитячого майданчика обгороджена сіткою.

Дані роботи виконує товариство з обмеженою відповідальністю «Світ розваг Хмельницький». Згідно тендеру, фірма запропонувала найнижчу ціну – 2 мільйони 282 тисячі гривень. Договір на поточний ремонт дитячого майданчика з ліквідацією пошкоджених доріжок був підписаний з Олексієм Вішталом, який згідно сайту YouControl  є його засновником.

У базі даних і систем аналітики публічних закупівель ProZorro видно, що даний підприємець вперше співпрацює з Управлінням ЖКГ.

Читайте також: У Хмельницькому стартує пляжний сезон: чи безпечно купатися у Південному Бузі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую