ye-logo.v1.2

Ділянку дороги з Хмельницького в напрямку Ярмолинців рекомендують об’їжджати

Суспільство 14584 2
Ділянку дороги в напрямку Ярмолинців ремонтуватимуть ще мінімум місяць
Ділянку дороги в напрямку Ярмолинців ремонтуватимуть ще мінімум місяць. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Тут через ремонт тимчасово ускладнений рух автотранспорту.

Дорогу в напрямку з Хмельницького до селища міського типу Ярмолинці (автодорога Н-03 Житомир-Чернівці) продовжують ремонтувати дорожні служби. Відтак, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє, що на цій ділянці від мосту через річку Вовк до села Антонівці тимчасово ускладнений рух автотранспорту. Проїзд тут здійснюють у реверсному режимі та регулюють світлофорами.

Однак, аби розвантажити трафік та задля уникнення заторів Служба автомобільних доріг рекомендує водіям, по можливості, ділянку, що ремонтується, об’їжджати. Зокрема, через села Ружичанка, Баламутівка Виноградівка, Шарівка та Правдівка.

«Цього року масштабний ремонт дороги буде відбуватися на різних ділянках на автодорозі між Хмельницьким та Кам’янцем-Подільським, - розповів сайту «Є» Валентин Данилюк, виконувач обов’язків начальника Служби автомобільних доріг області. - Тому варто бути готовими до таких ускладнень руху на дорогах, пов’язаних з ремонтом. Враховуючи високу інтенсивність руху на цій автодорозі, у тому числі й великовагового транспорту, ускладнення руху не уникнути. Ми спробували різні схеми реверсного руху. Пропускали автівки в один та інший бік і по 5, 10 і по 20 хвилин, все одно, потік автомашин великий, і в заторах доводиться стояти по пів години і більше. На жаль, альтернативної дороги, куди б можна було спрямувати увесь потік транспорту, немає. Тож наразі разом з облдержадміністрацією розробляємо схеми об’їзду та звертаємося до водіїв приватного транспорту а також перевізників за можливості змінити маршрути у бік Городка, Віньковець, Ярмолинців, аби увесь потік транспорту не йшов через ділянки дороги, які ремонтуються».

Додає, що цю ділянку дороги ремонтуватимуть ще мінімум місяць. Тож потрібно заздалегідь планувати свій маршрут і набратися терпіння.

Служба автомобільних доріг рекомендує водіям, по можливості, ділянку в районі села Антонівка, об’їжджати.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую