ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Будівництво обласної дитячої лікарні у Хмельницькому призупинять

Суспільство 6437
Корпус обласної дитячої лікарні почали споруджувати у 2018 році
Корпус обласної дитячої лікарні почали споруджувати у 2018 році. Фото: автора

Спорудження призупинять через брак коштів.

У Хмельницькому продовжують будувати новий восьмиповерховий корпус обласної дитячої лікарні. Споруду зводять з осені 2018 року на вулиці Кам'янецькій, 94 біля уже функціонуючого медзакладу. Як розповів директор комунального підприємства архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради Володимир Сельський, наразі всі зовнішні роботи майже завершені.

«Із початку будівництва освоєно 112 мільйонів гривень. Цього року з обласного бюджету виділили всього 10 мільйонів гривень. Шість мільйонів ми вже освоїли й проплатили. Готуємо документи на освоєння решти коштів. Більше фінансування у 2020 році не буде, тому ми, на жаль, зупинимо будівництво», - каже Володимир Володимирович.

Планувалось, що на будівництво медзакладу надійдуть кошти і від Державного фонду регіонального розвитку. Однак фонд цьогоріч фінансує лиш об’єкти, які мають ввести в експлуатацію у 2020 році, а обласна дитяча лікарня, згідно з графіком, має бути завершена у 2021 році.

Майже всі зовнішні роботи завершені

«Якщо виділять кошти у 2021, то ми готові завершити у тому ж у році. Навіть якби цього року надійшли необхідні гроші, ми б завершили і ввели в експлуатацію ще у 2020. Однак сума дуже велика. По договору на будівельні роботи передбачалось 170 мільйонів гривень, ще 163 мільйони - на меблі та медичне обладнання», - зазначив Володимир Сельський.

Наразі у восьмиповерховій будівлі майбутнього корпусу лікарні проводять внутрішні роботи – опалення, стяжку підлоги та стелі, шпаклюють, монтують ліфти. Залишається ще облаштувати цокольне приміщення, але за нього візьмуться після благоустрою території.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую