ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

На Хмельниччині призовників перевірятимуть на COVID-19

Суспільство 884
Полковник Радченко розповів про призов на Хмельниччині
Полковник Радченко розповів про призов на Хмельниччині. Фото: автора

Для військовозобов'язаних закупили близько тисячі ІФА-тестів.

Через поширення коронавірусної інфекції призов військовозобов'язаних стартує не навесні, а влітку. Як повідомив військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату Костянтин Радченко, у червні-липні 2020 року до Збройних сил України та інших військових формувань покличуть 630 юнаків призивного віку.

«На Хмельниччині планується призвати на строкову службу загалом 630 громадян. З яких 365 проходитимуть службу в ЗСУ, 208 - у Національній гвардії, 22 - у Державній прикордонній службі та 35 - у Державній спеціальній службі транспорту. Фактично роботу по призову військкомати області почали 22 травня. Тоді карантин послабили і ми змогли стартувати», - зазначив полковник Костянтин Радченко.

Додає, що перша відправка юнаків до військових частин відбудеться 15 червня. Перед тим кожного з них перевірятимуть на наявність коронавірусної інфекції.

«Призовників перевірятимуть на COVID-19 у районах. Якщо тест буде позитивний, то направлятимуть на збірний пункт, звідки буде розприділення по частинах. Загалом закуплено близько однієї тисячі ІФА-тестів та є резерв у кількості 17 тисяч ПЛР-тестів. Їх абсолютно достатньо», - розповів військовий комісар.

Наразі уже відпрацьована дорожня карта по області, як і де відбуватиметься тестування. Також складений графік, коли який районний військкомат тестує і доставляє проби до збірного пункту. 

Читайте також: Новий військовий комісар області: хто він та що задекларував

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую