ye-logo.v1.2

У Деражнянському районі незаконно вирубали дерев на суму понад пів мільйона гривень

Суспільство 2300
На території Деражнянського району виявлено незаконну рубку 116 дерев
На території Деражнянського району виявлено незаконну рубку 116 дерев. Фото: з фейсбук-сторінки Державної екологічної інспекції області

Матеріали по даному факту направленні до правоохоронних органів.

Нещодавно під час проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їх повноважень органів виконавчої влади Зяньковецької сільської ради Деражнянського району, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області виявлено незаконно зрізані дерева в захисних лісосмугах.

«На момент перевірки державними інспекторами було нараховано сто шістнадцять пнів дерев різних порід, серед яких: береза, клен, осика, липа, черешня та акація. Ймовірно, незаконну рубку було проведено невстановленими особами впродовж 2020 року. Загальна сума збитків становить 522 тисячі 437 гривень», - повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області на своїй сторінці у фейсбуці.

Зазначають, що матеріали по даному факту в порядку статті 214 Кримінального Кодексу України направлені до Деражнянського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Фото: з фейсбук-сторінки Державної екологічної інспекції області
Фото: з фейсбук-сторінки Державної екологічної інспекції області
Фото: з фейсбук-сторінки Державної екологічної інспекції області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую