ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Зеленський відзначив лікарів з Хмельниччини

Суспільство 4574
Очільник держави відписав відповідний указ з нагоди Дня медичного працівника
Очільник держави відписав відповідний указ з нагоди Дня медичного працівника. Фото: ілюстративне president.gov.ua

Медалі та почесні звання отримало п’ятеро хмельницьких медиків.

З нагоди Дня медичного працівника, який Україна відзначає 21 червня, очільник держави нещодавно відзначив державними нагородами та почесними званнями низку вітчизняних лікарів. До їх числа увійшло п’ятеро медиків з Хмельниччини. Про це йдеться у його указі опублікованому на сайті Офісу президента.

Згідно з ним, президент постановив нагородити медаллю «За працю і звитягу» трьох працівників державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області». Зокрема, начальника центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору цієї установи Оліпера Андрія Юрійовича та двох медсестер Іваскевич Олену Олексіївну й Чехіру Вікторію Вадимівну.

Також Володимир Зеленський надав почесне звання «Заслужений донор України» молодшій медсестрі «Хмельницького обласного центру служби крові» Дунець Розалії Францівні. А «Заслуженим лікарем України» став Мороз В’ячеслав Анатолійович, який нині обіймає посаду головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру.

Читайте також: Суд над Зеленським, Габінетом, Симчишиним - яке рішення прийняв суд

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую