ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

COVID-19 у Кам'янці-Подільському: чи закриють місцевий ринок

Суспільство 12019
У Кам\'янці посилили карантинні обмеження
У Кам'янці посилили карантинні обмеження. Фото: з архіву ілюстративне

Рівень захворюваності в місті зростає.

Станом на ранок 22 червня у місті Кам'янці-Подільському 30 хворих на коронавірусну інфекцію. Загалом з початку епідемії зафіксували 127 випадків хвороби, один з яких – летальний.

У зв’язку з цим, наприкінці минулого тижня в місті запровадили нові карантинні обмеження. Вони стосуються пасажирських перевезень та заборони роботи хостелів.

«Рівень захворюваності у Кам'янці-Подільському бажає кращого - все ще з'являються поодинокі випадки захворювання. Тому були повернуті деякі з обмежувальних заходів. На минулому засіданні комісії ТЕБ і НС ми прийняли рішення, що забороняється транспорту, який здійснює регулярні пасажирські перевезення, здійснювати висадку і посадку пасажирів в інших місцях, ніж автостанція. Тобто, автостанція працює у нормальному режимі», - зазначив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час брифінгу.

За його словами, питання щодо роботи ринків наразі не розглядали. Але якщо динаміка захворюваності буде зростати, тоді прийматимуть нові обмежувальних заходів, серед них і ті, які стосуватимуться роботи ринку. 

Читайте також: Початок роботи з десятої години: на які карантинні новації варто очікувати з 22 червня

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую