ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

ЗНО на Хмельниччині: що потрібно мати при собі учаснику тестування

Суспільство 852
Основна сесія ЗНО стартує 25 червня
Основна сесія ЗНО стартує 25 червня. Фото: pixabay.com

Усім хто прийде на пункт тестування вимірюватимуть температуру.

Уже незабаром, 25 червня, в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч, через карантинні заходи, дати складання тестів декілька разів перенесли, але все ж Міністерство освіти та науки вирішило, що ЗНО у 2020 році відбудеться. При цьому на пунктах тестування дотримуватимуться усіх рекомендацій головного санітарного лікаря країни, які стосуються карантинних обмежень.

«Тестування з української мови відбуватиметься на восьми округах – у містах Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Дунаївцях, Красилові, Старокостянтинові, Ізяславі, Славуті і Шепетівці. Загалом у цих містах передбачено 46 пунктів тестування. На основну сесію з математики в нас будуть діяти пункти тестування на базі чотирьох міст — Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Шепетівки, Славути», - зазначила методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

За її словами, кількість осіб, яка складатиме ЗНО, наразі не відома, оскільки чітко відокремлено державну підсумкову атестацію (ДПА) від ЗНО. Наказом Міністерства освіти і науки одинадцятикласники звільняються від обов’язкового ДПА у формі ЗНО. Якщо в дітей є бажання, вони можуть складати ДПА, але можуть складати і виключно ЗНО. Тому не відомо, яка кількість дітей з'явиться. Обов'язковим тестування є для тих, хто хочу вступати до вищого навчального закладу.

«Учасник ЗНО обов’язково має мати з собою маску (якщо він приходить без маски, її йому видають), паспорт і сертифікат. Перед пунктом тестування стоятимуть одягнені у захисні халати та щитки лікар-педіатр та медична сестра, які вимірюватимуть усім температуру. Якщо в учасника температура тіла становитиме 37,3 і вище - його відведуть у спеціальне місце і нададуть можливість прийти на додаткову сесію ЗНО», - додає Ірина Андріївна.

В аудиторіях, де складатимуть тест, одночасно перебуватиме не більше 15 осіб.

Читайте також: ЗНО 2020: правила проведення тестування в умовах пандемії

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую