ye-logo.v1.2
1 Листопада, 2020

У деяких районах Хмельниччини посилили карантин

Суспільство 12535
Посилення карантину стосується Білогірського, Дунаєвецького та Красилівського районів, а також міста Старокостянтинів
Посилення карантину стосується Білогірського, Дунаєвецького та Красилівського районів, а також міста Старокостянтинів. Фото: ілюстративне bug.org.ua

Таке рішення обласної комісії з ТЕБ і НС стосується районів, у яких погіршилася епідеміологічна ситуація.

Сьогодні, 26 червня, члени обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки запровадили посилення карантинних заходів у Білогірському, Дунаєвецькому та Красилівському районах, а також у місті Старокостянтинів. Причиною стало погіршення епідеміологічної ситуації.

Згідно з протоколом засідання комісії з ТЕБ і НС, у Білогірському, Дунаєвецькому та Красилівському районах, а також у місті Старокостянтинів зі сьогоднішнього дня мають запровадити низку обмежень:

  • заборонити проведення усіх масових заходів: релігійних, культурних, розважальних, рекламних, соціальних і спортивних;
  • заборонити діяльність хостелів;
  • заборонити відвідування закладів дошкільної освіти;
  • заборонити роботу закладів фізичної культури та спорту, фітнес-центрів і закладів культури;
  • заборонити роботу закладів громадського харчування, проте на літніх майданчиках вони можуть продовжувати обслуговувати відвідувачів за умови дотримання протиепідеміологічних заходів.

Зміни у роботі транспорту

У Дунаївцях і Старокостянтинові обласна комісія з ТЕБ і НС заборонила регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення всередині цих населених пунктів. Автотранспорт у приміському, міжміському та міжобласному сполучені, чиї маршрути пролягає через Дунаївці і Старокостянтинів, має їхати транзитом. Тобто таким перевізникам заборонили навіть заїзд на автостанції цих населених пунктів. Звісно ж за межами автовокзалів там теж не можна приймати чи висаджувати пасажирів.

Натомість під час здійснення міжміських перевезень у Нетішині, Красилові та Білогір’ї автотранспорт має висаджувати й приймати пасажирів лише на території автовокзалів. У Нетішині та Красилова така ж вимога стосується автобусів, які здійснюють міжобласні та міжнародні пасажирські перевезення.

Рекомендації актуальні для всієї Хмельницької області

Комісія з ТЕБ і НС рекомендувала всім органам місцевого самоврядування обмежити роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22:00. Крім того, збільшити кількість одиниць громадського транспорту, щоб уникнути навантаження у пікові години.

Нагадаємо, Кабмін дозволив кінотеатрам з 2 липня відновити свою роботу. Ці заклади повинні дотримуватися чинних карантинних заходів, а завантаження їх глядацьких зал не має перевищувати 50 відсотків. Однак остаточне рішення щодо відкриття кінотеатрів залишатиметься за місцевими комісіями з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: нові випадки

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую