ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пом’якшення карантину: уряд дозволив відновити роботу кінотеатрів

Суспільство 1685
Остаточне рішення щодо відкриття кінотеатрів мають приймати місцеві комісії з ТЕБ і НС
Остаточне рішення щодо відкриття кінотеатрів мають приймати місцеві комісії з ТЕБ і НС. Фото: ілюстративне facebook.com/KabminUA

Однак кінотеатри повинні дотримуватися карантинних заходів.

Сьогодні, 25 червня, Кабмін прийняв чергові заходи з впровадження в Україні адаптивного карантину. Зокрема, урядовці внесли зміни, які стосуються відновлення роботи кінотеатрів і графіків роботи центрів з надання адміністративних послуг.

Під час засідання уряду міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, що кінотеатрам в Україні заборонено працювати до 1 липня. А ось з 2 липня вони вже можуть відновити свою роботу. Втім, остаточне рішення щодо відкриття кінотеатрів мають приймати місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у залежності від епідеміологічної ситуації.

«Для відновлення своєї роботи кінотеатри повинні дотримуватися чинних карантинних заходів. Крім того, наповненість їх залів немає перевищувати 50 відсотків», — зазначив Максим Степанов.

Також він додав, що урядовці дозволили центрам надання адміністративних послуг самостійно вирішувати графіки своєї роботи, адже у попередній постанові Кабміну передбачалося, що вони повинні приймати громадян з десятої ранку.

На час написання матеріалу повного тексту урядової постанови не було опубліковано на сайті Кабміну.

Нагадаємо, виконавчі органи Хмельницької міської ради, центри надання адміністративних послуг обласного центру та управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області змінили графіки роботи. Наприклад, нині в обласному центрі ЦНАПи і пенсійний фонд приймають громадян з 10:00.

Читайте також: Народити в часи пандемії: чи дозволені партнерські пологи у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую