ye-logo.v1.2

Потяг Гречани-Жмеринка відновив роботу (РОЗКЛАД РУХУ)

Суспільство 6596
Потяг Гречани-Жмеринка став другим приміським потягом, який відновив свою роботу на території області
Потяг Гречани-Жмеринка став другим приміським потягом, який відновив свою роботу на території області. Фото: ілюстративне wikiwand.com/Shummy

Залізничний транспорт за цим маршрутом курсує в обох напрямках тричі на день.

Від сьогодні, 8 липня, Укрзалізниця відновила роботу приміського потяга сполученням Гречани-Жмеринка. За цим маршрутом потяги курсують туди й назад тричі на день. Цей залізничний транспорт встає на 26 станціях і зупинках. Серед них — Гречани, Хмельницький, Богданівці, Коржівка, Деражня, Комаривці, Сербинівці, Лопатинці, Жмеринка Подільска та Жмеринка-Пасажирська.

Отож, курсує цей залізничний транспорт за таким графіком:

Потяг №6357 Жмеринка-Гречани відправляється зі Жмеринки о 05:10 ранку та прибуває у Гречани о 07:39. У Деражні він зупиняється на одну хвилину о 06:34, а на станції Хмельницький — на п’ять хвилин о 07:25.

Потяг №6360 Гречани-Жмеринка відправляється з Гречан о 09:08 ранку та прибуває до Жмеринки об 11:44. На станції Хмельницький він зупиняється на сім хвилин о 09:23, а у Держані — на дві хвилини о 10:16.

Потяг №6321 Жмеринка-Гречани відправляється зі Жмеринки о 08:21 ранку, а прибуває у Гречани о 19:46. У Деражні він зупиняється на одну хвилину о 09:44, а на станції Хмельницький — на п’ять хвилин о 10:28.

Потяг №6322 Гречани-Жмеринка відправляється з Гречан о 17:14 та прибуває до Жмеринки об 19:49. На станції Хмельницький він зупиняється на шість хвилин о 17:28, а у Держані — на одну хвилину о 18:20.

Потяг №6359 Жмеринка-Гречани відправляється зі Жмеринки о 17:36 та прибуває у Гречани о 19:58. У Деражні він зупиняється на одну хвилину о 18:57, а на станції Хмельницький — на п’ять хвилин о 19:40.

Потяг №6358 Гречани-Жмеринка відправляється з Гречан о 20:14 та прибуває до Жмеринки об 23:14. На станції Хмельницький він зупиняється на п’ять хвилин о 20:28, а у Держані — на чотири хвилини о 21:37.

До теми: Укрзалізниця відновила зупинки пасажирських поїздів у Хмельницькому

Детальніший розклад по селах, можна знайти на сайті регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, пасажири потягу мають дотримуватися карантинних заходів. Найголовніше, перебувати у залізничному транспорті у вдягненій захисній масці або респіраторі, які мають повністю закривати ніс і рот.

Нині, крім цього приміського потягу, в області ще курсує поїзд сполученням Хмельницький-Волочиськ. Доля решти приміського залізничного транспорту на Хмельниччині поки невідома. Маршрут Гречани-Жмеринка мав відновити роботу ще 1 червня. Проте спершу на заваді цьому стало негативне рішення Вінницької обласної комісії з ТЕБ і НС.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш прокоментував кореспондентам сайту «Є», що нині питання відновлення руху приміського залізничного транспорту та зупинки потягів далекого сполучення на території краю виключно у компетенції Укрзалізниці. Обласні комісії вже не дають погоджень по кожному потягу, але можуть забороняти їх роботу. На Хмельниччині наразі рух жодного потягу не заборонений. Відповідний лис обласна влада надіслала Укрзалізниці.

Проте залізничники зазначили зовсім інше. За їх словами, вони керуються виключно рішеннями регіональних комісій з ТЕБ і НС.

Читайте також: На Летичівщині посилили карантин, а у кількох частинах Хмельниччини — послабили

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую