ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

На Летичівщині посилили карантин, а у кількох частинах Хмельниччини — послабили

Суспільство 8986
Чергові послаблення й посилення карантинних заходів на Хмельниччині
Чергові послаблення й посилення карантинних заходів на Хмельниччині. Фото: ілюстративне pixabay.com

Габінет зазначив, що несприятливою залишається ситуація у Дунаєвецькому та Летичівському районах і Старокостянтинові.

Нещодавно обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо посилення та послаблення карантинних заходів у різних районах краю. Фактично під пом’якшення потрапили Красилівський та Білогірський райони. А у Летичівському через несприятливу епідеміологічну ситуацію комісія вирішила запровадити низку заборон.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет 3 липня під час брифінгу розповів, що, за показниками Міністерства охорони здоров’я України, Хмельниччина знову повернулася до так званої «зеленої зони». Тобто загальна епідеміологічна ситуація дозволяє послаблювати карантинні заходи. Проте залишається кілька винятків.

«Наразі найскладнішою ситуація з COVID-19 залишається у місті Старокостянтинові, Дунаєвецькому районі через спалах у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті та на Летичівщині. Тобто ситуація у в інших регіонах області є відносно благополучною та дозволяє пом’якшувати карантинні заходи», — зазначив Дмитро Габінет.

Читайте також: Голова Хмельницької ОДА сплатив штраф

Отож, Білогірський та Красилівський райони були виключені з протоколу обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 3 липня. Саме у них раніше вимагалося запровадження низки заборон щодо проведення будь-яких масових заходів, відвідування дитсадків, руху транспорту тощо. Тобто виключення цих районів з протоколу комісії дозволяє місцевим органам самоврядування послабити попередні обмеження.

Проте цього разу в області вирішили посилити карантинні заходи у Летичівському районі. Там заборонили проведення масових заходів: релігійних, культурних, спортивних, рекламних… Обмеження також торкнулися роботи закладів дошкільної освіти, культурної та спортивних галузей, а також хостелів. Кафе, ресторани та бари не можуть обслуговувати клієнтів у середині власних приміщень, а лише на літніх терасах.

Крім того, подібні обмеження досі залишаються в силі у Дунаєвецькому районі та Старокостянтинові.

Ситуація з пасажирськими перевезеннями

Згідно з останнім протоколом комісії з ТЕБ і НС, у Нетішині, Дунаївцях, Летичеві та Старокостянтинові перевізники можуть здійснювати посадку й висадку пасажирів виключно на території місцевих автовокзалів. Це стосується регулярних і нерегулярних перевезень у приміському, внутрішньообласному, міжобласному та міжнародному напрямках. Крім того, у Дунаївцях і Старокостянтинові досі залишаються забороненими пасажирські перевезення у міському громадському транспорті.

Читайте також: Укрзалізниця відновила зупинки пасажирських поїздів у Хмельницькому

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую