ye-logo.v1.2

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на потяг Кам’янець-Подільський-Київ

Суспільство 8549
«Подільський експрес» почне щоденно курсуватиме з Києва з 17 липня, а з Кам\'янця-Подільського — з 18 липня
«Подільський експрес» почне щоденно курсуватиме з Києва з 17 липня, а з Кам'янця-Подільського — з 18 липня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Цей потяг має відновити свою роботу зі 17 липня.

На момент написання матеріалу про відновлення роботи «Подільського експресу», який знов з’єднає Кам’янець-Подільський зі столицею, пресслужба АТ «Укрзалізниця» поки що нічого не повідомляла. Проте на сайті залізничників з’явився розклад руху цього потягу, а також у продажі — квитки на нього.

Згідно з розкладом руху потягів №769/770, «Подільський експрес» курсуватиме щоденно з 17-18 липня. Дорогою він зупинятиметься й на інших залізничних станціях області. Зокрема, у Хмельницькому, Гречанах, Ярмолинцях, Дунаївцях. Також прийматиме пасажирів у Жмеринці та Вінниці.

Отож розклад його руху буде таким:

Потяг №769 Київ-Кам’янець-Подільський почне курсувати зі столиці 17 липня. Він відправлятиметься з Києва о 14:55 й прибуватиме у Кам’янець-Подільський о 22:49. Дорогою він зупинятиметься у Хмельницькому на чотири хвилини о 20:14, на станції Гречани — на 15 хвилин о 20:28, в Ярмолинцях — на дві хвилини о 21:30, а у Дунаївцях — на дві хвилини о 21:53.

Потяг №770 Кам’янець-Подільський-Київ почне курсувати з 18 липня. Він відправлятиметься з Кам’янця-Подільського о 00:55 й прибуватиме у Київ о 09:20 ранку. Дорогою він зупинятиметься у Дунаївцях на дві хвилини о 01:53, у Ярмолинцях — на сім хвилин о 02:19, на станції Гречани — на 16 хвилин о 03:10, а у Хмельницькому — на чотири хвилини о 03:38.

Щодо відновлення роботи приміського потягу з Кам’янця-Подільського наразі інформації поки що немає.

Нагадаємо, Укрзалізниця раніше відкрила продаж квитків з Хмельницького на низку потягів далекого сполучення. Наприклад, Хмельницький-Генічеськ, Львів-Одеса, Київ-Львів…

Крім того, з 8 липня Укрзалізниця відновила роботу приміського потягу Гречани-Жмеринка.

Читайте також: Електроенергія зі сміття: у Кам’янці-Подільському інвестор будуватиме сміттєпереробний завод

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую