ye-logo.v1.2

Хмельницькі антимонопольники оштрафували дві компанії, які постачали шкільні меблі

Суспільство 3067
ТОВ «Торговий дім «АНШАР» та ТОВ «МІРОС ГРУП взяли учать у відкритих торгах щодо закупівлі сучасних меблів для початкових класів
ТОВ «Торговий дім «АНШАР» та ТОВ «МІРОС ГРУП взяли учать у відкритих торгах щодо закупівлі сучасних меблів для початкових класів. Фото: з архіву

Товариства сплатять по 68 тисяч гривень штрафу.

Південно-західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Аншар» та ТОВ «Мірос Груп» за спотворення результатів торгів під час закупівлі шкільних меблів, що проводило Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради у 2018 році. Відповідні рішення АМКУ ухвалив 26 червня 2020 року.

За допомогою аналізу документів комітету вдалось з’ясувати та довести узгодженість дій даних товариств, які полягали у подачі документів у тендерних пропозиціях однакових за змістом, оформленням; імітації участі в аукціоні; синхронності дій у часі при поданні документів, наданих у складі тендерних пропозицій; прийнятті участі в аукціоні з використанням однієї ІР-адреси; наявності спільних господарських відносин та інші.

Згідно з рішеннями, за узгодження дій та спотворення результатів торгів компанії сплатять по 68 тисяч гривень штрафу, тобто 136 тисяч гривень загалом.

За інформацією ресурсу «Youcontrol», засновниками обох компаній вказані іноземні громадяни. Фактично ТОВ «Торговий дім «Аншар», яке зареєстроване у Львові, належить Ібрагімову Аббосбеку. Його адресою вказане місто Карші, що в Узбекистані. Натомість засновником столичного ТОВ «Мірос Груп» є Бабазаде Шамін. Той офіційно зареєстрований у столиці Азербайджану місті Баку.

Читайте також: Хмельницькі активісти знайшли можливі порушення у закупівлях шкільних меблів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую