ye-logo.v1.2

Теофіпольський суд оштрафував жінку за торгівлю харчами без захисної маски

Суспільство 1860
Згідно з постановою суду, продавчиня має сплатити 17 тисяч гривень штрафу за порушення карантину
Згідно з постановою суду, продавчиня має сплатити 17 тисяч гривень штрафу за порушення карантину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Про це свідчить постанова Теофіпольського районного суду, яка була прийнята 8 липня.

Згідно з тестом судової постанови, обвинувачена зареєстрована фізичною особою-підприємцем. Правоохоронці зафіксували, що вона 26 червня у своєму магазині у селі Мар’янівка Теофіпольського району продавала продукти харчування без використання засобів індивідуального захисту. Зокрема, захисної маски та рукавичок. Цим вона порушила вимоги головного санітарного лікаря України та постанову Кабміну щодо протидії COVID-19.

Відповідно правоохоронці склали на підприємицю протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Проте на слухання справи обвинувачена не прийшла, а також не надіслала до органу правосуддя ніяких клопотань та заяв. Тому суд дійшов висновку, що може розглядати складений на неї адмінпротокол без її присутності.

Дослідивши наведенні докази, суддя визнав провину обвинуваченої. Їй призначили сплатити 17 тисяч гривень штрафу та 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної сили й може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її прийняття.

Читайте також: Славутський суд виправдав власницю магазину, яку звинуватили в порушенні карантину

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую