ye-logo.v1.2

Славутський суд виправдав власницю магазину, яку звинуватили в порушенні карантину

Суспільство 3642
Правоохоронці стверджували, що власниця магазину торгувала промисловими товарами.
Правоохоронці стверджували, що власниця магазину торгувала промисловими товарами.. Фото: ілюстративне pixabay.com

На жінку місцеві правоохоронці склали адмінпротокол ще наприкінці березня.

Днями Славутський міськрайонний суд постановив закрити справу проти жительки села Марачівка Славутського району, яка є власницею магазину «Берізка». Саме через нібито порушення карантинних заходів на неї правоохоронці склали адмінпротокол. Про це свідчить постанова органу правосуддя від 30 червня.

Згідно з її текстом, 24 березня жінка попри запровадження карантину не припинила роботу магазину «Берізка» та продовжувала приймати відвідувачів. Тому на неї склали протокол відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Однак жінка не визнала своєї провини. У суді вона пояснила, що тоді у власному магазині продавала лише продукти харчування. Проте до продовольчих товарів покупці змушені проходили через зал з промисловими виробами. Їх обвинувачена не продавала, але на час карантину не мала можливості сховати ці товари або вивезти з магазину.

До теми: На Хмельниччині виявили більше півтори сотні порушників карантину

Славутський міськрайонний суд зрештою постановив закрити справу через відсутністю у діях жінки ознак адміністративного правопорушення. Своє рішення орган правосуддя мотивував тим, що правоохоронці не надали неспростовних фотодоказів, що магазин дійсно продавав відвідувачам промислові товари.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з її прийняття може бути оскаржена в апеляційному суді.

Нагадаємо, нещодавно Славутський міськрайонний суд наклав на водія автобуса 17 тисяч гривень штрафу. Причиною стало порушення ним карантинних заходів. Зокрема, чоловік не проводив ідентифікацію своїх пасажирів і здійснював міжобласні перевезення без відповідних на те документів.

Читайте також: Голова Хмельницької ОДА сплатив штраф

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую