ye-logo.v1.2

Звільнені і діючі: обласна рада шукає керівників одразу у п’ять закладів

Суспільство 1824
У п\'ять закладів уже шукають керівників, ще у два - формують комісію
У п'ять закладів уже шукають керівників, ще у два - формують комісію. Фото: berdychiv.com.ua

Подати свої кандидатури можна до з серпня.

Хмельницька обласна рада 15 липня оголосила конкурс на заміщенні вакантних посад керівників чотирьох будинків-інтернатів для громадян похилого віку і одного психоневрологічного інтернату.

Документи кандидатів приймаються у строк з 15 липня до 03 серпня 2020 року. Претендувати на посаду керівників можуть громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра і загальний стаж роботи не менше трьох років.

В обласній раді пояснюють, що керівники Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів і Кривчицького психоневрологічного інтернату звільнили і закладом уже тривалий час керують тимчасово виконуючі обов’язки. Щодо інших трьох закладів – Бахматівецького, Полонського та Солобковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів – то у діючих керівників закінчилися контракти. Однак, в обласній раді додають, що конкурс на заміщення вакантних посад керівників цих закладів проводяться не вперше, але поки що не вдалося знайти людей, які готові працювати у таких закладах.

Варто додати, що триває формування комісій і для визначення кандидатів на посади директорів КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради та КНП «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я».

До теми: Кадрова ротація: начальника поліції Хмельниччини призначили керувати правоохоронцями в іншій області
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую