ye-logo.v1.2

Кадрова ротація: начальника поліції Хмельниччини призначили керувати правоохоронцями в іншій області

Суспільство 2228
Анатолій Щадило керував поліцією Хмельниччини із вересня 2019 року
Анатолій Щадило керував поліцією Хмельниччини із вересня 2019 року. Фото: dp.npu.gov.ua

Полковник Анатолій Щадило від учора очолив ГУ НП у Дніпропетровській області.

Наказом Голови Національної поліції України т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області призначено полковника поліції Анатолія Щадило. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Вчора, 15 липня Анатолія Щадила, який із вересня 2019 року очолював Головне управління Національної поліції у Хмельницькій області представили колективу на Дніпропетровщині. Поки що, як тимчасово виконуючого обов'язки начальника управління. Керівному складу нового керівника представив заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко.

До призначення керівником ГУНП в Хмельницькій області Анатолій Щадило працював у правоохоронних органах столиці, зокрема був радником голови департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України. Загалом у правоохоронних органах він пройшов шлях від оперуповноваженого до керівника обласного підрозділу. В органах внутрішніх справ – з 1997 року. 

Варто зазначити, що виконувати обов'язки начальника Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області буде Андрій Чайковський, заступник начальника — начальник кримінальної поліції.

До теми: Керівники поліції Хмельниччини: хто вони та що задекларували

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую