ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Вбиральню в сквері Шевченка планують відкрити восени

Суспільство 995
У новому громадському туалеті буде десять кабінок
У новому громадському туалеті буде десять кабінок. Фото: автора

Наразі ремонтні роботи тривають.

Нова вбиральня у сквері імені Тараса Шевченка запрацює цієї осені. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», сучасний туалет планують відкрити до Дня міста. Його будівництво розпочалося ще минулого року на місці старої підземної вбиральні.

«Торік ми оголосили тендер і визначили переможця на будівництво туалету в сквері Шевченка. Того року підрядник виконав роботи на 600 тисяч гривень, а саме вибудував коробку. Далі процес призупинили. Цього ж року вже зробили покрівлю і наразі підрядник чекає від фабрики, щоб йому передали віконні блоки і двері. Після того, як вони будуть встановлені, розпочнуться внутрішні роботи», - коментує начальник Управління житлово-комунального господарства Василь Новачок.

У новому громадському туалеті буде десять кабінок. Для людей з інвалідністю облаштують дві кабінки окремо. Також тут буде кімната матері і дитини. Міському бюджету спродуження нового туалету коштуватиме майже 2,5 мільйони гривень

Також буде облагороджена і ділянка навколо вбиральні. Як писав сайт «Є», згідно з проєктом, там з'явиться велопарковка, лавки та урни, також залишаться зелені насадження.

Поки триває будівництво, хмельничани та гості міста користуються біотуалетами. Їх є чотири.  Щодня вони прибираються  працівниками «Спецкомунтрансу».

Для маломобільних груп населення буде обладнаний пандус та відповідно облаштовані кабінки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую